Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • Opplev Paradiset Bærekraftig: Å Låse Opp Magien i Florida Keys og Key West
    • Nå blir det lettere å reise mellom Miami og Orlando
    • Vingård i England, En Himmelsk pause på Ridgeview Vineyard!
    • Eastbourne en hyggelig strandby.
    • Opplev countrymusikk i de amerikanske sørstatene
    • REIS cruise spesial ute nå!
    • Greskland: En livsforandrende opplevelse
    • Reisetips England: I Dovers Magiske Favn!
    Facebook Instagram
    Magasinet Reis
    • NYHETER
    • NORGE
    • EUROPA
    • VERDEN
      • ASIA
      • NORD-AMERIKA
      • AFRIKA
    • FORBRUKERSTOFF
      • TRANSIT
      • GOLF
      • FOR SANSENE
      • FERDAMINNER
    • REIS DIGITAL
    • OM REIS
      • ANNONSER
    Magasinet Reis
    You are at:Hjem » Nordic Choice med egen hotell-app

    Nordic Choice med egen hotell-app



    En egen app skal skal gjøre det lettere å booke et Nordic Choice-hotell med mobiltelefonen.

    By david on 13. mars 2017 Norge, Nyheter, Verden

    Siden lanseringen av mobilnettsider i desember 2015, har trafikken fra mobiltelefon til choice.no økt med mer enn 400 prosent, ifølge en pressemelding fra selskapet. Bakgrunnen for veksten henger ifølge Choice sammen med økende mobilbruk blant gjestene, og et enkelt brukergrensesnitt på mobil-nettsider.

    – Gjestenes ønsker er vår lov! Mens trafikken til Nordic Choice Hotels sine nettsider fra datamaskiner og nettbrett holder seg stabil, har trafikken fra mobiltelefon skutt i været Derfor lanserer vi nå, som første nordiske hotellselskap, vår egen app, sier Petter A. Stordalen, eier og styreleder i Nordic Choice Hotels.

    – Mobiltrafikk står nå for hele 41 prosent av trafikken til nettsidene. Utviklingen peker i retning av stadig økende mobilbruk, og vi jobber knallhardt for å svare raskest mulig på gjestenes preferanser, sier han videre i pressemeldingen.

    Gjestene kan nå booke opphold direkte i appen, sjekke inn og ut direkte via mobilen og få en enkel oversikt over fremtidige hotellopphold. Gjesten får dessuten direkte tilgang til all informasjon rundt sitt Nordic Choice Club-medlemskap og får først tilgang på tilbud og nye tjenester.

    Appen blir oppdatert med flere funksjoner i løpet av 2017, blant annet med såkalt Room-optimizer, som gjør det mulig for gjestene å selv velge hvilket rom de vil bo på når de booker.

    – Hele formålet med appen er å gjøre livet lettere for gjestene våre. De skal kunne booke og betale for hotelloppholdet, få kvitteringer rett på mail, holde seg oppdatert rundt sitt medlemskap og ha all kontaktinfo til hotellet lett tilgjengelig, sier Lisa Farrar, Chief Digital Officer i Nordic Choice Hotels.

    Appen er tilgjengelig for iOS-brukere i App Store under navnet Nordic Choice Hotels.

    Nordic Choice Petter A. Stordalen
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    david
    • Website

    Related Posts

    Opplev Paradiset Bærekraftig: Å Låse Opp Magien i Florida Keys og Key West

    Nå blir det lettere å reise mellom Miami og Orlando

    Opplev countrymusikk i de amerikanske sørstatene

    Leave A Reply

    Du må være innlogget for å kunne kommentere.

    Nordmanns Reiser
    MSC
    Greece
    ICELANDAIR
    Nyhetsbrev

    Abonnere på vårt nyhetsbrev

    Annonsørinnhold
    5. september 2023

    Greskland: En livsforandrende opplevelse

    31. august 2023

    MAGISK HØSTFERIE I ESTLAND: SPEKTAKULÆR NATUR OG KULINARISKE EVENTYR

    29. juni 2023

    Hellas! En livsendrende opplevelse!

    30. mai 2023

    Hellas! Du vil ønske å bli for alltid!

    1. mai 2023

    Alt du ønsker deg finner du i Hellas!

    11. januar 2023

    Derfor søker vi vanligvis om kredittkort

    3. november 2022

    Derfor bør du ta et cruise med Norwegian Cruise Line denne sesongen!

    PARTNERS

    Om Reis
    Om Reis

    Nettstedet Reis.no er nettstedet til Magasinet REIS, ett av de ledende reisemagasinene i Skandinavia. Siden 1998 har vi gått i dypet i den reisendes og destinasjonens sjel. Vi tilbyr den erfarne reisende inspirasjon og informasjon fra hele verden.

    Facebook Twitter Instagram
    Magasinet Reis
    • Reis is in San Antonio Texas for the US Travel show and looking forward to sharing pictures from this amazing destination.
    • Ireland delivers from Dublin to the countryside there is something for everyone #loveireland #lovedublin
    • Dublin is full of life.  #lovedublin #visitireland
    • Dublin on a rainy day. Moli museum, pub visit and hotel garden #lovedublin
    • Storbyhelgen I Europa

https://www.reis.no/2022/08/din-guide-til-storbyhelgen-i-europa/
    • https://www.reis.no/2022/07/ny-gratis-utgave-av-reis-digital-ute-na/
    • En dag i Antwerpen kan være så mangt. Noen shopper sjokolade, noen går fra pub til pub. Men hvis du er kunstinteressert er det ingen vei utenom Rubenshuis, huset til den store mesteren Peter Paul Rubens. Museet stenger for renovasjoner i januar 2023, så det gjelder å skynde seg #antwerp #rubenshuis
    • Skulle du gå tom for øl er det bare å stikke innom katedralen. 🤣 #antwerpen #antwerp #belgianbeer #vivacruises
    • Fant nyttig lesestoff på Le Bal Infernal bruktbokkafé i Gent 🇧🇪
    Nyhetsbrev

    Abonnere på vårt nyhetsbrev

    Copyright © 2023 Travel News Media. Powered by Reis.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.